خانه » 2015 » ژانویه

آرشیو ماهانه: ژانویه 2015

سیستم مورد نیاز رسمی GTA V اعلام شد | GTA V تا ماه مارس تاخیر خورد

gta-v

بله عنوان مطلب را درست خوانده اید، تازه ترین بازی بزرگ راک استار یعنی Grand Theft Auto V نسخه PC تا ماه مارس تاخیر خود. شاید برای برخی این خبر خوب باشد و برای برخی بد، اما در کل تاخیر خوردن بهتر از روبرو شدند با یک بازی پر باگ و کم کیفیت است.

ادامه مطلب »

مقایسه گرافیکی Far Cry 4 در همه پلتفرم ها

farcry4

Far Cry 4 در 18 نوامبر 2014 منتشر شده است، این بازی از محبوبیت بالایی بین بازی بازان برخوردار است و یک عنوان موفق می‌باشد. سایت GameSpot ویدئویی از مقایسه گرافیکی این عنوان بر روی پلتفرم‌های مختلف تهیه کرده است که در ادامه می‌توانید دانلود نمایید.

ادامه مطلب »

ویدئوی بهترین بازی های Xbox One در سال 2014 به انتخاب Machinima

xbox_one

هرچند کنسول Xbox One در ابتدا عرضه در مقابل رقیب قدرتمند خود یعنی PS4 نتوانست خوب بدرخشد، اما به سرعت با تغییر برخی از سیاست‌های خود توانست فاصله را به حداقل برساند و خود را برای رقابت نزدیک‌تر در سال 2015 نیز آماده کند. ویدئوی بهترین بازی‌های Xbox One در سال 2014 را در ادامه دانلود کنید.

ادامه مطلب »

ویدئوی بهترین بازی های PS4 در سال 2014 به انتخاب Machinima

ps4

سال 2014 نیز به گذشته پیوست، رقابت بین کنسول PS4 و Xbox One در سال 2014 بسیار داغ بود و می‌توان گفت در کل هر دو خوب عمل کردند و توانستند طرفداران خود را راضی کنند. ویدئوی بهترین بازی‌های PS4 در سال 2014 را در ادامه دانلود کنید.

ادامه مطلب »