خانه » اخبار » عناوین رایگان ماه ژوئن 2017 کاربران گلد اکس‌باکس لایو اعلام شد
xbox-live-logo

عناوین رایگان ماه ژوئن 2017 کاربران گلد اکس‌باکس لایو اعلام شد

یکی از رقابت‌های مفید بین شرکت‌ سونی و مایکروسافت، ارائه بازی‌های رایگان ماهانه به کاربران دارای اشتراک (پولی) شبکه Xbox Live و PSN می‌باشد. عناوین رایگان ژوئن سال 2017 در ادامه مطلب قابل مشاهده هستند

برای Xbox One در طول ماه ژوئن بازی SpeedRunners در دسترس خواهد بود و از 16 ژوئن تا 15 ماه (ژوئیه) نیز می‌توانید عنوان Watch_Dogs را دریافت نمایید.
(همچنین به مناسبت جشن انتشار Phantom Dust کاربران گلد از ابتدای ژوئن بسته free multiplayer content DLC pack مخصوص این بازی رو هم میتونن در XboxOne دریافت کنن)

برای Xbox 360 نیز از 1 تا 15 ژوئن عنوان Assassin’s Creed III و از 16 تا 30 ژوئن عنوان Dragon Age: Origins به صورت رایگان در دسترس خواهند بود.

(عناوین Xbox 360 فوق از Backward Compatibility نیز پشتیبانی می‌کنند و می‌توانید بر روی Xbox One نیز آنها را دانلود و اجرا کنید.)

نکته: در طرح فوق عناوین Xbox 360 در حالت آنلاین و نیز آفلاین و دائمی بدون نیاز به داشتن اشتراک طلائی فعال قابل اجرا هستند، ولی بازی‌های Xbox One به شرط داشتن اشتراک طلایی فعال و اتصال به شبکه اکس‌باکس لایو با اکانت مربوطه در دسترس هستند.

مطلب تصادفی

xbox_gameswithgold_july_2018

بازی‌های رایگان جولای 2018 برای اعضای گلد اکس‌باکس لایو

ارائه بازی‌های رایگان ماهانه به کاربران دارای اشتراک پولی شبکه Xbox Live و PSN یکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً معادله ی امنیتی را پُر کنید. * زمان مجاز وارد کردن پاسخ به پایان رسید، لطفا روی دکمه ریلود کلیک کنید.