خانه » اخبار » لیست بازی های رایگان ماه نوامبر 2015 Xbox Live اعلام شد
xbox-live-logo

لیست بازی های رایگان ماه نوامبر 2015 Xbox Live اعلام شد

یکی از رقابت‌های مفید بین سونی و مایکروسافت، ارائه بازی‌های رایگان ماهانه به کاربران دارای اشتراک (پولی) شبکه Xbox Live و PSN می‌باشد. حال بازی‌های ماه نوامبر سال 2015 نیز مشخص شده‌اند که در ادامه مشاهده می‌کنید

این ماه مایکروسافت برای کاربران Xbox One عناوین Pneuma: Breath of Life و Knight Squad و برای کاربران Xbox 360 بازی‌های DiRT 3 و Dungeon Siege III را انتخاب کرده است.

برای Xbox One از روز 1 تا 31 ماه نوامبر بازی Pneuma: Breath of Life در دسترس خواهد بود و از 16 نوامبر تا 15 دسامبر نیز می‌توانید عنوان Knight Squad را دریافت نمایید.
Knight Squad
و برای Xbox 360 نیز عنوان DiRT 3 از 1 تا 15 نوامبر و Dungeon Siege III از 16 تا 30 نوامبر به صورت رایگان در دسترس خواهند بود.
همچنین برای دسترسی به 5 ماشین جدید و قسمت چندنفره بازی DiRT 3 باید (این VIP-Pass) مخصوص این مورد را نیز حداکثر تا آخر دسامبر 2015 دانلود کنید.

نکته: بازی‌های طرح فوق برای Xbox 360 در حالت آنلاین و نیز آفلاین و دائمی بدون نیاز به داشتن اشتراک طلائی در دسترس هستند، ولی بازی‌های رایگان Xbox One به شرط داشتن اشتراک طلایی و به شرط آنلاین شدن قبل از اجرای بازی در دسترس کاربران قرار دارند.

هزینه خرید چهار بازی فوق در حالت عادی 80 دلار می‌باشد.

مطلب تصادفی

xbox_GWG_December_2018

بازی‌های رایگان دسامبر 2018 برای اعضای گلد اکس‌باکس لایو

ارائه بازی‌های رایگان ماهانه به کاربران دارای اشتراک پولی شبکه Xbox Live و PSN یکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً معادله ی امنیتی را پُر کنید. * زمان مجاز وارد کردن پاسخ به پایان رسید، لطفا روی دکمه ریلود کلیک کنید.